جمعه 27 مهر 1397  


1397/2/26 چهارشنبه برنامه های فرهنگی هفته چهارم اردیبهشت شهرستان خوسف کتابخانه های عمومی شهرستان خوسف در هفته چهارم اردیبهشت، دو جلسه قصه گویی برگزار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی، جلسه قصه گویی از کتاب «من نبودم دستم بود» با حضور هفت نفر از کودکان در بخش کودک کتابخانه شهید علی اکبر نوروزی و توسط فائزه قاسمی، یکی از دانش آموزان پایه ششم اجرا شد.
این کتاب، نوشته لعیا اعتمادی، با تصویرگری نسیم بهاری است که انتشارات جمال آن را در سال 1394 به چاپ رسانده است. این کتاب دارای 25 صفحه می باشد.
در بخشی از کتاب می خوانیم: صبا کوچولو زیر سایه درخت آلبالو ایستاده بود و با خوشحالی به شاخه ها نگاه می کرد. در همین لحظه، دست های صبا یک شاخه را گرفتند و محکم کشیدند و ناگهان شترق شاخه شکست. صبا وقتی فهمید دست هایش چه کار بدی کرده اند، با آن ها قهر کرد.
گفتنی است، بعد از جلسه کودکان شعرهایی از کتاب «ترانه های نوازش» سروده مصطفی رحماندوست را با هم خواندند.
همچنین، یک جلسه قصه گویی 1397 با همکاری دبستان شهیدین جان احمدی گل در بخش کودک کتابخانه عمومی غلامرضا فرزین ای روستا برگزار شد.
در این برنامه، نه دانش آموز دبستان شهیدین جان احمدی گل به همراه معلمشان در بخش کودک کتابخانه غلامرضا فرزین گل، دور یکدیگر جمع شدند و با زبان کودکانه و شیرین خود، قصه چند کتاب: نونو و ماهی کوچولو، کیف خوش فکر، گوسفنده کو؟ را برای هم بازگو کردند.
بیشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 353
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما